Honorowy członek DT

Awatar użytkownika

Autor Tematu
Łukasz
Budnik
Budnik
Reakcje:
Posty: 314
Rejestracja: 6 lut 2011, o 20:46
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 33 razy
Kontakt:

Honorowy członek DT

#1

Post autor: Łukasz »

Oglądając zdjęcia Pana Zaczyńskiego wkradł mi się do łepetyny pewien pomysł. Może warto byłoby takie zasłużone osoby w dziedzinie historii dla Naszego Miasta honorować w jakiś sposób, np. przyznając im tytuł "honorowego członka DT". Jakiś dyplom, gadżet (np. spinka do marynarki), mini uroczystość raz na kwartał czy pół roku. Myślę, że znajdzie się w Tczewie kilka osób, którzy zasługują na takie wyróżnienie. Na dzień dobry Mmam na myśli właśnie Pana Zaczyńskiego i Pana Ickiewicza. Z pewnością byłoby im bardzo miło. Co myślicie?
Awatar użytkownika

LukaszB
Burmistrz
Burmistrz
Reakcje:
Posty: 7995
Rejestracja: 21 sty 2011, o 17:54
Lokalizacja: Tczew
Podziękował;: 683 razy
Otrzymał podziękowań: 562 razy
Płeć:
Kontakt:

Re: Honorowy członek DT

#2

Post autor: LukaszB »

Świetny pomysł :ok
Musimy tylko stworzyć zasady, według których przyznajemy wyróżnienie. Podstawowa sprawa to wsparcie Dawnego Tczewa, udostępnianie zbiorów itp.
Można oprócz dyplomu przygotować też np. dedykowaną koszulkę DT z nazwiskiem.
"Nasze czyny mogą jednakowoż przetrwać długo, o ile otrzymają potwierdzenie poprzez słowa świadków lub uratują pamięć dzięki spisaniu" Sambor II
Awatar użytkownika

niespokojna66
Rajca
Rajca
Reakcje:
Posty: 1593
Rejestracja: 26 sie 2011, o 19:37
Podziękował;: 342 razy
Otrzymał podziękowań: 379 razy
Płeć:
Kontakt:

Re: Honorowy członek DT

#3

Post autor: niespokojna66 »

LukaszB pisze:Świetny pomysł :ok
Musimy tylko stworzyć zasady, według których przyznajemy wyróżnienie. Podstawowa sprawa to wsparcie Dawnego Tczewa, udostępnianie zbiorów itp.
Można oprócz dyplomu przygotować też np. dedykowaną koszulkę DT z nazwiskiem.
Jestem za Panem Zaczyńskim, skromny, nie jest osobą narzucającą się, lecz przez wiele lat zrobił tak dużo dla naszego miasta :)
Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same../P.Bosmans/
Awatar użytkownika

magdaw
Budnik
Budnik
Reakcje:
Posty: 348
Rejestracja: 7 lis 2011, o 13:37
Podziękował;: 7 razy
Otrzymał podziękowań: 3 razy
Kontakt:

Re: Honorowy członek DT

#4

Post autor: magdaw »

LukaszB pisze:Świetny pomysł :ok
Musimy tylko stworzyć zasady, według których przyznajemy wyróżnienie. Podstawowa sprawa to wsparcie Dawnego Tczewa, udostępnianie zbiorów itp.
Można oprócz dyplomu przygotować też np. dedykowaną koszulkę DT z nazwiskiem.
A gdyby sprawdzić jaki byłby koszt wyprodukowania spinek do marynarki, o których wspomniał Łukasz?

Koszulki posiada wiele osób. Wiem, że ta dla honorowego członka byłaby trochę inna, ale mimo wszystko myślę że pomysł spinki jest bardzo fajny. :ok

Byłby to gadżet od początku do końca dostępny tylko dla specjalnie wyróżnionych.
Awatar użytkownika

Autor Tematu
Łukasz
Budnik
Budnik
Reakcje:
Posty: 314
Rejestracja: 6 lut 2011, o 20:46
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 33 razy
Kontakt:

Re: Honorowy członek DT

#5

Post autor: Łukasz »

Odznaki produkuje kilka podmiotów w kraju, nie jest to droga impreza (20 zł za odznakę zdaje się przy niedużym nakładzie), ale aby to potwierdzić najlepiej skontaktować się z producentem, polecam stronę http://www.kibicowskie.pl" onclick="window.open(this.href);return false; i numer telefonu 501-384-276. Zarówno Wisła jak i Gryf zamawiali tam szaliki, firma jest rzetelna i sprawdzona.
Można zamówić wpinki:
Odznaka wISŁA 3.jpg
Odznaka wISŁA 3.jpg (7.01 KiB) Przejrzano 2189 razy
Odznaka wISŁA 3.jpg
Odznaka wISŁA 3.jpg (7.01 KiB) Przejrzano 2189 razy
lub ciekawsze według mnie odznaki
Odznaka Wisła.jpg
Odznaka Wisła.jpg (2.02 KiB) Przejrzano 2189 razy
Odznaka Wisła.jpg
Odznaka Wisła.jpg (2.02 KiB) Przejrzano 2189 razy
Awatar użytkownika

magdaw
Budnik
Budnik
Reakcje:
Posty: 348
Rejestracja: 7 lis 2011, o 13:37
Podziękował;: 7 razy
Otrzymał podziękowań: 3 razy
Kontakt:

Re: Honorowy członek DT

#6

Post autor: magdaw »

Łukasz pisze:Odznaki produkuje kilka podmiotów w kraju, nie jest to droga impreza (20 zł za odznakę zdaje się przy niedużym nakładzie), ale aby to potwierdzić najlepiej skontaktować się z producentem, polecam stronę http://www.kibicowskie.pl" onclick="window.open(this.href);return false; i numer telefonu 501-384-276. Zarówno Wisła jak i Gryf zamawiali tam szaliki, firma jest rzetelna i sprawdzona.
Można zamówić wpinki:
Odznaka wISŁA 3.jpg
lub ciekawsze według mnie odznaki
Odznaka Wisła.jpg
Według mnie ta druga jest ładniejsza :ok

Jeśli ŁeB i reszta forumowiczów zatwierdzi pomysł, to mogę zająć się tematem :)
Awatar użytkownika

LukaszB
Burmistrz
Burmistrz
Reakcje:
Posty: 7995
Rejestracja: 21 sty 2011, o 17:54
Lokalizacja: Tczew
Podziękował;: 683 razy
Otrzymał podziękowań: 562 razy
Płeć:
Kontakt:

Re: Honorowy członek DT

#7

Post autor: LukaszB »

Zatwierdzone ::dawnytczew Teraz musimy wymyślić wzór
"Nasze czyny mogą jednakowoż przetrwać długo, o ile otrzymają potwierdzenie poprzez słowa świadków lub uratują pamięć dzięki spisaniu" Sambor II
Awatar użytkownika

zet48
Pisarz Miejski
Pisarz Miejski
Reakcje:
Posty: 4415
Rejestracja: 30 sty 2011, o 19:05
Lokalizacja: Tczew / Gdańsk
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 22 razy
Kontakt:

Re: Honorowy członek DT

#8

Post autor: zet48 »

Honorowych członków DT można by oficjalnie pismem zapraszać na nasze uroczystości ...np kolejne urodziny portalu ...przy mównicy ogłoszą kilka słów o historii. To świetna promocja w mediach - lokalne i nielokalne sławy zawsze dodają prestiżu na uroczystościach, a znaczek DT na kołnierzu marynarki świetnie by wyglądał podczas wywiadu przed kamerą :)
"Od dziś dzień , do końca świata w ludzkiej będziem pamięci, My wybrani - Kompania Braci, Kto dziś wespół ze mną krew przeleje ten mi Bratem"
Awatar użytkownika

magdaw
Budnik
Budnik
Reakcje:
Posty: 348
Rejestracja: 7 lis 2011, o 13:37
Podziękował;: 7 razy
Otrzymał podziękowań: 3 razy
Kontakt:

Re: Honorowy członek DT

#9

Post autor: magdaw »

LukaszB pisze:Zatwierdzone ::dawnytczew Teraz musimy wymyślić wzór
Czy będzie ok, jeśli się tym zajmę :oops: , of korz w porozumieniu z forumowiczami ? :)

Masz i tak kupę rzeczy na głowie, a ja chętnie oderwę się od swoich codziennych obowiązków :dance2
Awatar użytkownika

LukaszB
Burmistrz
Burmistrz
Reakcje:
Posty: 7995
Rejestracja: 21 sty 2011, o 17:54
Lokalizacja: Tczew
Podziękował;: 683 razy
Otrzymał podziękowań: 562 razy
Płeć:
Kontakt:

Re: Honorowy członek DT

#10

Post autor: LukaszB »

Zet - pełna zgoda, Magda - działaj ::dawnytczew
"Nasze czyny mogą jednakowoż przetrwać długo, o ile otrzymają potwierdzenie poprzez słowa świadków lub uratują pamięć dzięki spisaniu" Sambor II
ODPOWIEDZ