Re: Chronimy zabytki - interwencje
: 29 wrz 2012, o 01:28
Tymczasem rozpoczął się remont najmniejszej rynkowej kamienicy ...dopilnujmy, aby nie pozbawiono jej detali.
P.S. Pisząc o "przekrętach" miałem na myśli zmianę pozycji ornamentów o 180 stopni...Miejmy nadzieję że przekręty w ornamentach to tylko malutki epizod w ponad trzystuletniej historii ołtarza...
Obecnie możemy oglądać taką chwilową"odwyrtkę"
![]()
:
(Ujęcie fotomontowane - świeże zdjęcie pojawi się tu niedługo...)
Dokładna analiza dobrych ujęć może niestety przynieść więcej zauważonych przez nas nowych różnic...
Od tego czasu zaszły spore zmiany - pozytywneJadzia pisze:Remont na Rybackiej rozpoczęty (fot. sprzed dwóch tygodni)
Budynek od wewnatrz :-(LukaszB pisze:Niestety złomiarze nie oszczędzają spichlerza Agi.piet z Rybackiej - wyrwane kraty