Znaleziono 7 wyników

Powrót

autor: Bulma
1 sie 2011, o 16:14
Skocz do działu
Skocz do tematu

Re: Miejsca z naszej młodości

AnnaK pisze:Inną ciekawostką skwerka jest spory kamień,kóry nie wiadomo co przedstawia.
Ponoć mówi się na to "Misiek" (moja mama tak twierdzi) ale nie wiem czy to kiedykolwiek przypominało misia, czy ktoś to po prostu tak nazwał bo wydawało mu się (nie wiem z jakiej strony) podobne do misia :oops:
autor: Bulma
2 sie 2011, o 14:23
Skocz do działu
Skocz do tematu

Re: Miejsca z naszej młodości

Bulwar nad Wisła był miejscem mojej młodości, pewnie dlatego, że mieszkałam w pobliżu. Poniżej wrzuciłam jego ówczesną fotkę (ta dziewczynka to ja jakby kto pytał :lol: ) Może to przez sentyment, ale wydaje mi się że taki dziki i porośnięty był zdecydowanie fajniejszy 8-) Zawsze też intrygowały mnie...
autor: Bulma
15 sie 2011, o 20:22
Skocz do działu
Skocz do tematu

Re: Lisewo

Dwa kościoły dwoma kościołami, ale żaden z nich i tak nie przypomina obecnego... :scratch Z opowieści mojej babci wiem, że w 20-leciu miedzywojennym w Lisewie znajdowała się mega cukrownia, do pracy w której zjeżdżali ludzie nie tylko z pomorza,ale z całej Polski. Później przesunięto wał i cukrownię...
autor: Bulma
3 wrz 2011, o 08:44
Skocz do działu
Skocz do tematu

Re: ul. kard. Wyszyńskiego/1 Maja

Fotka zdobyta z Wolnego Forum Gdańsk 8-)
autor: Bulma
4 wrz 2011, o 16:44
Skocz do działu
Skocz do tematu

Re: Kościół św. Józefa

Na dziś przygotowałam zagadkę również na poziomie easy/beginner :lol: Z tym, że fotka jest bardziej retro 8-)
Gdzie zostało wykonane to zdjęcie i co przedstawia ??
autor: Bulma
1 lut 2012, o 19:13
Skocz do działu
Skocz do tematu

Re: Lisewo

Zdjęcie przedstawiające drogę w Lisewie z końca lat '50. 8-)
Po lewej widac tory kolejki wąskotorowej.
autor: Bulma
5 cze 2012, o 19:43
Skocz do działu
Skocz do tematu

Re: Lisewo

niespokojna66 pisze: na murku przy wjeździe do Lisewa był mega napis_Lisewo -wieś se..u i biznesu ;)
Dziś oglądając "Sztos" odkryłam, że owy murek wraz z napisem załapał się w kadr filmu, trochę niewyraźny, ale kto wie ten widzi 8-)