Przejazd rowerowy szlakiem zapomnianych tczewskich cmentarzy

Regulamin forum
1. Treści i załączniki umieszczane w postach mogą być użyte w działalności Dawnego Tczewa przy zachowaniu dbałości o dane wrażliwe.

Czy weżmiesz udział w przejazd rowerowy szlakiem zapomnianych tczewskich cmentarzy?

Wyniki są ułożone według malejącej ilości otrzymanych głosów.

jeszcze nie wiem
2
67%
Tak
1
33%
Nie
0
Brak głosów
 
Liczba głosów: 3

Awatar użytkownika

Autor Tematu
LukaszB
Burmistrz
Burmistrz
Reakcje:
Posty: 7996
Rejestracja: 21 sty 2011, o 17:54
Lokalizacja: Tczew
Podziękował;: 685 razy
Otrzymał podziękowań: 562 razy
Płeć:
Kontakt:

Przejazd rowerowy szlakiem zapomnianych tczewskich cmentarzy

#1

Post autor: LukaszB »

2 listopada o godzinie 12.00 wyruszymy na odwiedziny zapomnianych tczewskich cmentarzy, tym razem na rowerze. Dzięki temu pokażemy więcej niż na spacerze podczas tczewskich Zaduszek, bo odwiedzimy cmentarz austriacki, szwedzki, skazańców i baptystów. Przy każdym z tych miejsc zatrzymamy się na krótką opowieść o jego historii. Wyruszamy w samo południe z parkingu przy Intermarche, poruszać się będziemy się głównie ścieżkami rowerowymi.
Za ten post autor LukaszB otrzymał podziękowanie:
riot (17 paź 2019, o 21:58)
Ocena: 12.5%
"Nasze czyny mogą jednakowoż przetrwać długo, o ile otrzymają potwierdzenie poprzez słowa świadków lub uratują pamięć dzięki spisaniu" Sambor II
Awatar użytkownika

Autor Tematu
LukaszB
Burmistrz
Burmistrz
Reakcje:
Posty: 7996
Rejestracja: 21 sty 2011, o 17:54
Lokalizacja: Tczew
Podziękował;: 685 razy
Otrzymał podziękowań: 562 razy
Płeć:
Kontakt:

Re: Przejazd rowerowy szlakiem zapomnianych tczewskich cmentarzy

#2

Post autor: LukaszB »

Nieszczęścia chodzą parami :( Ja się rozchorowałem, a @be-good miał awarie sprzętu 8-) a mimo to dla garstki przybyłych osób udało się przeprowadzić przejazd. @Be-good ogarnął cały przejazd, a ja dzięki uprzejmości wujka wuja mogłem być w dwóch miejscach - cmentarzu austriackim i w Parku Kopernika. :hi
Załączniki
2.jpg
1.jpg
Za ten post autor LukaszB otrzymał podziękowanie:
Wałasz (3 lis 2019, o 19:04)
Ocena: 12.5%
"Nasze czyny mogą jednakowoż przetrwać długo, o ile otrzymają potwierdzenie poprzez słowa świadków lub uratują pamięć dzięki spisaniu" Sambor II
ODPOWIEDZ