Kościuszki 13

Awatar użytkownika

zet48
Pisarz Miejski
Pisarz Miejski
Reakcje:
Posty: 4415
Rejestracja: 30 sty 2011, o 19:05
Lokalizacja: Tczew / Gdańsk
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 22 razy
Kontakt:

Re: Kościuszki 13

#21

Post autor: zet48 »

Wytłumaczyłem tej pani że teraz wszystko wygląda ładnie, nawet im barierki na balkonach zrobili. Ta pani powiedziała tylko jedno: "To moje mieszkanie w którym teraz mam mniej metrów, będę starała się o wstawienie okien na które wydałam kupę kasy, i które mi zabrano. " :scratch ( to mnie więcej tak brzmiało).
"Od dziś dzień , do końca świata w ludzkiej będziem pamięci, My wybrani - Kompania Braci, Kto dziś wespół ze mną krew przeleje ten mi Bratem"
Awatar użytkownika

Ciotka Idalia
Budnik
Budnik
Reakcje:
Posty: 398
Rejestracja: 11 mar 2011, o 09:10
Podziękował;: 16 razy
Otrzymał podziękowań: 3 razy
Kontakt:

Re: Kościuszki 13

#22

Post autor: Ciotka Idalia »

zet48 pisze:Wytłumaczyłem tej pani że teraz wszystko wygląda ładnie, nawet im barierki na balkonach zrobili. Ta pani powiedziała tylko jedno: "To moje mieszkanie w którym teraz mam mniej metrów, będę starała się o wstawienie okien na które wydałam kupę kasy, i które mi zabrano. " :scratch ( to mnie więcej tak brzmiało).
:facepalm ja nie mogę, jaki beton.... co ja bym dała, żeby mieć balkon. Chętnie bym poświęciła te 2 m2 z powierzchni mieszkania. A balkony w tym budynku dają tyle możliwości :nea
Awatar użytkownika

mieczy
Obywatel
Obywatel
Reakcje:
Posty: 589
Rejestracja: 5 mar 2011, o 12:35
Lokalizacja: Tczew
Podziękował;: 221 razy
Otrzymał podziękowań: 101 razy
Kontakt:

Re: Kościuszki 13

#23

Post autor: mieczy »

Jadzia pisze:
zet48 pisze:Efekt bardzo ładny, ale muszę wszystkich zmartwić. Rozmawiałem z panią mieszkającą w tym budynku, chce ona powrotu jednej (dla niej) istotnej rzeczy - chce ponownie zabudować swój balkon.
Ja tam się nie martwię. Pani chcąca ponownie zabudować balkon powinna pożegnać się ze swoimi życzeniami.
Jeśli budynek należy do Wspólnoty, to wszelkie prace musi zaakceptować Zarząd Wspólnoty. A w przypadku budynku zabytkowego, również Konserwator.

Muszę przyznać, że elewacja po remoncie robi wrażenie. Mam nadzieję, że przystąpią do konkursu ( i wygrają ) w przyszłym roku.
Może i narożna kamienica się "obudzi" ?
Awatar użytkownika

Autor Tematu
LukaszB
Burmistrz
Burmistrz
Reakcje:
Posty: 7995
Rejestracja: 21 sty 2011, o 17:54
Lokalizacja: Tczew
Podziękował;: 683 razy
Otrzymał podziękowań: 562 razy
Płeć:
Kontakt:

Re: Kościuszki 13

#24

Post autor: LukaszB »

'Kamienica otrzymała pierwszą nagrodę w konkursie na najładniejszą elewację http://www.tcz.pl/index.php?p=1,47,0,wi ... -mieszkaja :ok Może wystosowac pismo do UM, aby w przyszłym roku na ten cel przeznaczyć 100.000 ?? Przecież właściciele kamienic i mieszkańcy za własne pieniądze odmieniają oblicze miasta
"Nasze czyny mogą jednakowoż przetrwać długo, o ile otrzymają potwierdzenie poprzez słowa świadków lub uratują pamięć dzięki spisaniu" Sambor II
Awatar użytkownika

aga_piet
Obywatel
Obywatel
Reakcje:
Posty: 670
Rejestracja: 30 sty 2011, o 17:30
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 7 razy
Kontakt:

Re: Kościuszki 13

#25

Post autor: aga_piet »

Cała pula została rozdzielona między aż 10 kamienic. Sporo elewacji zostało odnowionych w zeszłym roku, wcześniej właściciele otrzymywali większe kwoty, bo mniej było remontów :)
Nie ma smalcu! Z dżemem są puree!
ODPOWIEDZ