Strona 2 z 4

Re: Plakatowanie

: 20 sie 2012, o 12:47
autor: LukaszB
Akcja plakatowania przesunięta na czwartek. Plakaty koncertu będą w środę wieczorem

Re: Plakatowanie

: 22 sie 2012, o 14:00
autor: LukaszB
Potrzebujemy kierowcy z samochodem na jutro około 19 !!
Idealnie jakby udało się wypuścić dwie ekipy plakatujące ponieważ słupów jest prawie 30ści
Stare Miasto
ul. Wyszyńskiego /naprzeciwko Baru Przy Kominku/
ul. Dąbrowskiego /przy Poczcie Polskiej/
róg ul. 30 Stycznia i ul. Kołłątaja /obok Uroczyska/
ul. Czyżykowska
ul. 1 Maja przy Szpitalu Rehabilitacyjnym
ul. Wojska Polskiego przy Domu Dziecka
ul. Wyszyńskiego /naprzeciw CKiS/
pl. Piłsudskiego /naprzeciw Urzędu Miejskiego/

Nowe Miasto
ul. Sobieskiego /przy przystanku/
ul. Gdańska /przy Dworcu PKP/
Al. Zwycięstwa przy dawnej zajezdni autobusowej
Al. Zwycięstwa /naprzeciwko PZU/
róg ul. Jedności Narodu i ul. Saperskiej
skrzyżowanie ul. Grunwaldzkiej / Woj.Polskiego /
róg Łąkowej

Czyżykowo
ul. Bema
ul. Nowowiejska /koło sklepu Arni/
ul. Ceglarska

Suchostrzygi
przy Biedronce ul. Żwirki
przy Manhattanie wjazd do Sakoru
przy Szkole Podstawowej nr 12
ul. Armii Krajowej /przy AGD Center/

Bajkowe
ul. Rokicka /przy wjeździe do Kościoła MNP/ -
przy Lidlu ul. Jagiellońska -nasz
przy Placu Papieskim ul. Jagielońska

Osiedle Górki
ul. Broniewskiego /przy placu zabaw/
ul. Norwida /przy sklepie/
ul. 30go Stycznia /Górki Przemysłowe/

Re: Odp: Plakatowanie

: 22 sie 2012, o 15:00
autor: magdaw
Gdzie mam sie stawić z autem szefie?:-)

Wysyłane z mojego HTC One V za pomocą Tapatalk 2

Re: Plakatowanie

: 22 sie 2012, o 15:17
autor: LukaszB
Sychty 16 ::dawnytczew

Re: Plakatowanie

: 22 sie 2012, o 15:23
autor: Jak.osa
Dlaczego nie ma Abisynii? :cray2

Re: Plakatowanie

: 22 sie 2012, o 23:17
autor: Chris
Widzę że na każdym osiedlu nie będzie pomocnika do plakatowania, więc mogę pojechać razem z Wami, jeśli będzie potrzeba.
Szkoda, że akurat teraz nie mam do dyspozycji samochodu od siebie bo byłoby jak znalazł...
Dlaczego nie ma Abisynii?
No i jak.osa ma rację, Abisynia jest duża, wielu mieszkańców i szkoda by ich ominąć.

Re: Plakatowanie

: 22 sie 2012, o 23:32
autor: LukaszB
NA Abisyni jest słup więc tam zajedziemy ::dawnytczew
Chris jutro 19 u mnie na Sychty, może być trochę wcześniej ale dam znać

Re: Plakatowanie

: 23 sie 2012, o 08:47
autor: Jak.osa
To ja będę czekał przy słupie na Łąkowej, tylko o której godzinie?

Re: Plakatowanie

: 23 sie 2012, o 09:33
autor: Kristoph
A ja na Niepodległości - tylko o której ??

Re: Plakatowanie

: 23 sie 2012, o 11:27
autor: magdaw
Nicholas pisze:dołączam się do pytania Jak.osy ''o której godzinie na ulicy Łąkowej''
Chłopaki nikt Wam nie poda dokładnej godziny naszego przybycia. :nea

Wyruszamy o 18.00 z bazy i jadzim z koksem :lol:

Pogoda ładna, więc chyba możecie poczekać na nas, aż dojedziemy 8-)

A, że ciepło jest to i pewnie widoki fajne mogą być :whistle