Strona 2 z 2

Re: Belvedere nad Jeziorem Zduńskim

: 4 lis 2014, o 10:02
autor: Ciotka Idalia
Czy w te tereny nie była czasem organizowana jakaś wyprawa? :scratch Oczywiście mnie nie było :(