klasyka. WG był już pełnoletni ja dopiero w planach
Re: Czego aktualnie słuchasz
: 18 lis 2015, o 00:17
autor: LukaszB
Kolejny klasyk. WG wychodził z woja ja byłem w pieluchach
Re: Czego aktualnie słuchasz
: 18 lis 2015, o 00:22
autor: LukaszB
Kolejny klasyk x 2 . Ja raczkuje a Miro chodzi na dansingi
Re: Czego aktualnie słuchasz
: 18 lis 2015, o 00:26
autor: LukaszB
Klasyk x 3. Ja z Marym walimy w tetrę a Waldas wali kruszony
Re: Czego aktualnie słuchasz
: 18 lis 2015, o 00:28
autor: LukaszB
Klasyka x 4. Chyba nie muszę mówić kto sie całuje kiedy ja stawiam pierwsze kroki
Re: Czego aktualnie słuchasz
: 18 lis 2015, o 00:34
autor: LukaszB
Klasyka x 5 Ja mam bal 8 klas, a Jadzia ...
Re: Czego aktualnie słuchasz
: 18 lis 2015, o 00:37
autor: LukaszB
Pozwólcie ze zadedykuje sobię ten utwór Klasyka x 6
Re: Czego aktualnie słuchasz
: 18 lis 2015, o 00:41
autor: LukaszB
Za ten kawałem ją bardzo lubiłem. Mniej tatuaży a więcej muzy
Re: Czego aktualnie słuchasz
: 18 lis 2015, o 00:53
autor: LukaszB
Cudowny film, cudowna muza, cudowny zespół
Re: Czego aktualnie słuchasz
: 18 lis 2015, o 00:57
autor: LukaszB
Zresztą WG nie chce mi zdradzić kiedy miał być koncert Maanam w Tczewie, ale to jego sprawa. Wracając do klasyki ja idę do podstawówki WG ma maturę. W Moskwie czerwonej jak