na zdjęciu jest matka mojej babci niestety ona nie potrafi za bardzo określić kiedy zostało wykonane jedyne co wiem że tym transportem jeździli do miasta po jakieś zakupy ze śliwin
Re: Ul. Kardynała Wyszyńskiego/1 Maja
: 14 cze 2016, o 19:22
autor: niespokojna66
krogul83 pisze:na zdjęciu jest matka mojej babci niestety ona nie potrafi za bardzo określić kiedy zostało wykonane jedyne co wiem że tym transportem jeździli do miasta po jakieś zakupy ze śliwin
W którym roku urodziła się prababcia? Ta pani na zdjęciu wygląda, na około 35 lat.
Re: Ul. Kardynała Wyszyńskiego/1 Maja
: 14 cze 2016, o 20:20
autor: Jadzia
Ja typowałam międzywojnie, ale zgupłam
Re: Ul. Kardynała Wyszyńskiego/1 Maja
: 14 cze 2016, o 20:38
autor: krogul83
Jadzia pisze:Ja typowałam międzywojnie, ale zgupłam
ten chłopak obok to jest mojej babci brat urodzony w 1925 roku, prababcia urodzona mniej więcej około 1900 roku wiec jednak jakoś przed wojna to było lata 30ste
Re: Ul. Kardynała Wyszyńskiego/1 Maja
: 14 cze 2016, o 22:04
autor: Jadzia
W takim razie bardziej przekonywująca jest wersja, że to międzywojnie.
Re: Ul. Kardynała Wyszyńskiego/1 Maja
: 15 cze 2016, o 10:47
autor: krogul83
Jadzia pisze:W takim razie bardziej przekonywująca jest wersja, że to międzywojnie.
na 99% na początku babcia wprowadziła mnie w błąd ale po przeanalizowaniu kilku faktów jest to międzywojnie z tego co jej się jeszcze przypomniało to Niemcy zabrali im wszystkie konie po wkroczeniu na naszą ziemię
Re: Ul. Kardynała Wyszyńskiego/1 Maja
: 15 cze 2016, o 18:19
autor: niespokojna66
krogul83 pisze:
Jadzia pisze:W takim razie bardziej przekonywująca jest wersja, że to międzywojnie.
na 99% na początku babcia wprowadziła mnie w błąd ale po przeanalizowaniu kilku faktów jest to międzywojnie z tego co jej się jeszcze przypomniało to Niemcy zabrali im wszystkie konie po wkroczeniu na naszą ziemię
Czyli trafiłam z wiekiem...
Re: Ul. Kardynała Wyszyńskiego/1 Maja
: 16 cze 2016, o 11:37
autor: krogul83
do końca pewny nie jestem ale chyba nawet dokładnie
Re: Ul. Kardynała Wyszyńskiego/1 Maja
: 17 paź 2016, o 17:19
autor: niespokojna66
Zdjęcie ze strony MBP, lata 70.
Re: Ul. Kardynała Wyszyńskiego/1 Maja
: 4 lis 2016, o 22:23
autor: niespokojna66
Pocztówka z identycznym widokiem była już, teraz znalazłam inną o lepszej rozdzielczości na fotopolska.eu...