Strona 13 z 16

Re: Ul. Kardynała Wyszyńskiego/1 Maja

: 14 cze 2016, o 15:16
autor: krogul83
na zdjęciu jest matka mojej babci niestety ona nie potrafi za bardzo określić kiedy zostało wykonane jedyne co wiem że tym transportem jeździli do miasta po jakieś zakupy ze śliwin

Re: Ul. Kardynała Wyszyńskiego/1 Maja

: 14 cze 2016, o 19:22
autor: niespokojna66
krogul83 pisze:na zdjęciu jest matka mojej babci niestety ona nie potrafi za bardzo określić kiedy zostało wykonane jedyne co wiem że tym transportem jeździli do miasta po jakieś zakupy ze śliwin
W którym roku urodziła się prababcia? Ta pani na zdjęciu wygląda, na około 35 lat.

Re: Ul. Kardynała Wyszyńskiego/1 Maja

: 14 cze 2016, o 20:20
autor: Jadzia
Ja typowałam międzywojnie, ale zgupłam :scratch

Re: Ul. Kardynała Wyszyńskiego/1 Maja

: 14 cze 2016, o 20:38
autor: krogul83
Obrazek

Jadzia pisze:Ja typowałam międzywojnie, ale zgupłam :scratch
ten chłopak obok to jest mojej babci brat urodzony w 1925 roku, prababcia urodzona mniej więcej około 1900 roku wiec jednak jakoś przed wojna to było lata 30ste

Re: Ul. Kardynała Wyszyńskiego/1 Maja

: 14 cze 2016, o 22:04
autor: Jadzia
W takim razie bardziej przekonywująca jest wersja, że to międzywojnie.

Re: Ul. Kardynała Wyszyńskiego/1 Maja

: 15 cze 2016, o 10:47
autor: krogul83
Jadzia pisze:W takim razie bardziej przekonywująca jest wersja, że to międzywojnie.
na 99% na początku babcia wprowadziła mnie w błąd ale po przeanalizowaniu kilku faktów jest to międzywojnie z tego co jej się jeszcze przypomniało to Niemcy zabrali im wszystkie konie po wkroczeniu na naszą ziemię

Re: Ul. Kardynała Wyszyńskiego/1 Maja

: 15 cze 2016, o 18:19
autor: niespokojna66
krogul83 pisze:
Jadzia pisze:W takim razie bardziej przekonywująca jest wersja, że to międzywojnie.
na 99% na początku babcia wprowadziła mnie w błąd ale po przeanalizowaniu kilku faktów jest to międzywojnie z tego co jej się jeszcze przypomniało to Niemcy zabrali im wszystkie konie po wkroczeniu na naszą ziemię
Czyli trafiłam z wiekiem...

Re: Ul. Kardynała Wyszyńskiego/1 Maja

: 16 cze 2016, o 11:37
autor: krogul83
do końca pewny nie jestem ale chyba nawet dokładnie

Re: Ul. Kardynała Wyszyńskiego/1 Maja

: 17 paź 2016, o 17:19
autor: niespokojna66
Zdjęcie ze strony MBP, lata 70.

Re: Ul. Kardynała Wyszyńskiego/1 Maja

: 4 lis 2016, o 22:23
autor: niespokojna66
Pocztówka z identycznym widokiem była już, teraz znalazłam inną o lepszej rozdzielczości na fotopolska.eu...