Strona 14 z 22
Re: Proste zagadki Jadzi :)
: 9 cze 2011, o 22:37
autor: zet48
do dawny spichlerz ...a w okresie PRL-u pełnił funkcję magazynu żywności
Bonus 50pkt.
Re: Proste zagadki Jadzi :)
: 9 cze 2011, o 22:37
autor: Jadzia
No, pochwała należy się zetowi, był pierwszy. Tylko czemu tak szybko

Tak przy okazji, gość w budynku=zarządca

Re: Proste zagadki Jadzi :)
: 9 cze 2011, o 22:44
autor: zet48
Jak ktoś stanie u stóp tego spichlerza (w dole "schodów traktorzysty") i spojrzy w górę ujrzy widok jaki mniej więcej widzieli ludzie w średniowieczu. Budynek idealnie odwzorowuje wysokość Muru Obronnego od strony Fosy Miejskiej.
Re: Proste zagadki Jadzi :)
: 10 cze 2011, o 14:42
autor: Jadzia
Odpowiedzi proszę podawać dzisiaj od 22.00 Na jakiej ulicy rośnie to gustowne drzewko?
Re: Proste zagadki Jadzi :)
: 10 cze 2011, o 21:15
autor: Łukasz
Rybacka
Bonus 50pkt.
Re: Proste zagadki Jadzi :)
: 25 cze 2011, o 20:52
autor: Jadzia
Gdzie jest ten głaz?
Re: Proste zagadki Jadzi :)
: 25 cze 2011, o 21:27
autor: Ciotka Idalia
Jadzia, nie podałaś ograniczenia czasowego, więc odpowiadam: otóż... ten glaz, to naprawdę piękny glaz, znajduje się w Parku Miejskim przy wodociągach (czy jak to się tam nazywa).
co wygrałam?
Bonus 50pkt.
Re: Proste zagadki Jadzi :)
: 26 cze 2011, o 12:44
autor: Jadzia
Gdzie to jest? Odpowiedzi proszę podawać po godz. 21.00
Re: Proste zagadki Jadzi :)
: 26 cze 2011, o 21:23
autor: mirek_tcz
Jadzia pisze:Gdzie to jest? Odpowiedzi proszę podawać po godz. 21.00
To jest budynek przy ulicy Wybickiego nr9.
[zaakceptowany][/zaakceptowany]
Re: Proste zagadki Jadzi :)
: 26 cze 2011, o 21:40
autor: be-good
Jeden z kilku tajemniczo oznakowanych w tej okolicy

- Znaki.JPG (149.64 KiB) Przejrzano 1386 razy

- Znaki.JPG (149.64 KiB) Przejrzano 1386 razy
Dla nie wiedzących - to taki mój schiz

:
viewtopic.php?f=23&t=265&hilit=wie%C5%84ce" onclick="window.open(this.href);return false;