Strona 3 z 4

Re: Telewizja Dawny Tczew

: 3 lip 2013, o 15:01
autor: LukaszB
[BBvideo 425,350][/BBvideo]

Re: Telewizja Dawny Tczew

: 4 lip 2013, o 10:09
autor: Ciotka Idalia
Uuuu, dżingiel czołówki mi się nie podoba :oo mam wrażenie, że za chwilę pojawi się sala tronowa na zamku królewskim, wyskoczy stańczyk i zacznie czytać niusy z XVI w. 8-)

Re: Telewizja Dawny Tczew

: 29 sie 2013, o 12:28
autor: LukaszB
http://www.tcz.pl/index.php?p=1,69,0,te ... astruktury" onclick="window.open(this.href);return false; :dance2 :dance :rock :jazda :hurra :hyhy

[BBvideo 425,350][/BBvideo]

Re: Telewizja Dawny Tczew

: 29 sie 2013, o 13:48
autor: riot
Fajnie to wyszło, szacun kuzynie - Wołoszański ;-)

Re: Telewizja Dawny Tczew

: 29 sie 2013, o 18:02
autor: G.S.
Ok! Dobre. Podoba mi się, a wszystkie uwagi krytyczne które mi przychodzą do głowy to drobiazgi, łatwe do skorygowania w następnych odcinkach, a dość dobrze wypunktowane w komentarzach na Tcz.

Re: Telewizja Dawny Tczew

: 29 sie 2013, o 21:30
autor: be-good
Ja muszę zauważyć OLBRZYMIĄ ilość odbiorców materiału. Podczas gdy wiele tczewskich historycznych, "objawieniowych" "rodzynów" na tym Forum ma po latach kilkadziesiąt odsłon - liczba obejrzeń pierwszego programu DTTV dochodzi do dwóch tysięcy po 12 godzinach "emisji" :o :) .
Jeśli nawet tylko co trzeci oglądający dotrwał do końca filmiku - ja i tak uważam to za bardzo duży sukces.
Ilość pozytywnych opinii też przykuwa uwagę :) .

Ogólnie potwierdza się fakt, że ludzie już od dłuższego czasu wolą oglądać niż czytać...

Z mojej strony proponowałbym subtelny "product placement" i delikatne wtrącenie 15 sekund opowiedzianej informacji o istnieniu strony DT i jego Forum.

Re: Telewizja Dawny Tczew

: 30 sie 2013, o 06:36
autor: geo
Film mi się bardzo podobał!
Jedyne do czego bym się przyczepił do czołówka. Taka babciowa. Fajnie się powymądrzać ale może jak be-good pisze o "product placement" ja bym tam widział czołówkę zmontowaną z Waszych wypraw, takie urywki jak się łazi, grzebie, kopie, zwiedza itp i żeby była troszkę dynamiczna.
W razie co służę pomocą swym dronem :D a jak ktoś ma gopro to wogóle było by git!

Re: Telewizja Dawny Tczew

: 30 sie 2013, o 11:52
autor: Michał
Gratulacje dla całej ekipy TV. :ok

Celne spostrzeżenie be-gooda co do "klikalności", jest tylko potwierdzeniem, że takie formy prezentacji historii przyciągają ludzi. Mając w pamięci inne podobne materiały puszczane na tcz.pl, to myślę, że mimo niesprzyjającego kalendarza (będzie teraz duże newsów "historycznych", które "spychać" będą nasz filmik) to ma on szanse szybko dobić do dziesięciu tysięcy odsłon.

Tylko, że (i właśnie dlatego piszę) ten materiał nie powinien dzielić losu zwykłych "newsów" z tcz, ale odpowiednio wyeksponowany powinien być ważnym elementem naszego "Wirtualnego Muzeum", zachęcającym do poznawania historii Tczewa przez cały czas. Ale pewnie już o to zadba sam Waćpan Koordynator. :lol:

Co do samego filmiku, to się nie będę wymądrzał, jakieś tam moje techniczne spostrzeżenia to może kiedyś osobiście przekażę. Fajnie wyszło i potencjał widzę ogromny.

Może tylko jedna generalna uwaga, tak z perspektywy edukatora "dzieci i młodzieży", zwłaszcza w kontekście porównań z Wołoszańskim, że warto by w następnych odsłonach wprowadzić więcej akcji, jakichś demonstracji działania (na żywo, czy animacjami), dialogów itp, itd., bo niestety dla dzisiejszego gimnazjalisty nawet dziesięć minut wykładu okraszonego super ciekawymi zdjęciami to często za dużo...

Pozdrawiam i jeszcze raz gratulacje

Michał

Re: Telewizja Dawny Tczew

: 30 sie 2013, o 21:30
autor: Ciotka Idalia
Podobało mi się :ok faktycznie Łukaszu, czasem "zalatujesz" Wołoszańskim :P ale to nawet fajnie wyszło. Podtrzymuję moje zastrzeżenia co do dżingla z czołówki i muzyczki w tle, kiedy "duch" opowiadał. Za bardzo średniowieczna jest, nie pasuje do treści, do historii przedstawionych w filmie. Ale ogólnie mam bardzo pozytywne wrażenia i czekam niecierpliwie na następny odcinek :hurra

co do pozytywnych komentarzy na tczy: kołordynator ma liczną rodzinę.... :hyhy :beka

Re: Telewizja Dawny Tczew

: 4 sty 2015, o 21:28
autor: LukaszB
Z nowym rokiem kontynuujemy pomysł DTTV. Proponuję po jednym odcinku na miesiąc. Ten kwartał może przeznaczymy na ważne rocznice:
30 stycznia - powrót Tczewa do Polski /95 rocznica
23 lutego - bombardowanie Tczewa / 70 rocznica/
12 marca - zdobycie miasta przez ACZ / 70 rocznica/
Co o tym myślicie?