Re: Grudniowe zwiedzanie mostu
: 18 gru 2015, o 21:40
Hehe, a wpuszczą panowie w takim kasku narciarskim? Czy to aby zgodne z przepisami bhp? 
EDIT: Łukasz, będę kombinować do końca, jeśli się nie uda, przyjdę i będę błagać ;)Na kolanach :p
Na kolanach :p
EDIT: Łukasz, będę kombinować do końca, jeśli się nie uda, przyjdę i będę błagać ;)Na kolanach :p
Na kolanach :p