Strona 3 z 8

Re: Zagadki Bulmy

: 23 sie 2011, o 10:21
autor: Ramses74
ul.Wojska Polskiego
D.W. 8-)

[zaakceptowany][/zaakceptowany]

Re: Zagadki Bulmy

: 23 sie 2011, o 10:29
autor: Bulma
Ramses74 pisze:ul.Wojska Polskiego
D.W. 8-)
No, w końcu! :yahoo
Tak, to poprawna odpowiedź!
A oto budynek w całości by nie było wątpliwości 8-)

Re: Zagadki Bulmy

: 23 sie 2011, o 10:57
autor: Bulma
A oto zagadka na dziś, mam nadzieję, że będzie łatwiej (w końcu nie każdy dom posiada balkon) :lol: Pytanie standardowe-gdzie to jest? 8-)

Re: Zagadki Bulmy

: 23 sie 2011, o 22:34
autor: be-good
Tak se strzelę Jadzinym fotem :scratch ...

[zaakceptowany][/zaakceptowany]

Re: Zagadki Bulmy

: 23 sie 2011, o 22:41
autor: Bulma
be-good pisze:Tak se strzelę Jadzinym fotem :scratch ...
Ja wohl! :ok Dobrze ustrzelone, też myślałam żeby iść na schody, ale mi się nie chciało :oops:
Tak czy siak uznaję odpowiedź :ok
Dla jasności pozostałych zainteresowanych-chodziło tu o ulicę Zamkową :lol:

Re: Zagadki Bulmy

: 25 sie 2011, o 15:22
autor: Bulma
Zagadka na dziś- na jakiej kamienicy (przy jakiej ulicy) znajdziemy taki detal? ;)

Re: Zagadki Bulmy

: 25 sie 2011, o 15:28
autor: be-good
Tak se kombinuję...

[zaakceptowany][/zaakceptowany]

Re: Zagadki Bulmy

: 26 sie 2011, o 12:31
autor: Bulma
Gdzie znaleźć można takie okna ??

Re: Zagadki Bulmy

: 26 sie 2011, o 14:11
autor: Ramses74
ul.Wojska Polskiego
D.W. :whistle

[zaakceptowany][/zaakceptowany]

Re: Zagadki Bulmy

: 26 sie 2011, o 14:17
autor: Bulma
Ramses74 pisze:ul.Wojska Polskiego
D.W. :whistle
Trafiony-zatopiony :ok
Żeby nie było wątpliwości oto budynek w całej okazałości 8-)