Kiedyś dyskoteki w tczewskim "Atrium" albo "Skorpionie" były oblegane a dostać się tam to było coś Tańce przy piosenkach "Modern Talking",w białych bluzkach obowiązkowo
Przeróbka
Re: Czego aktualnie słuchasz
: 22 sie 2014, o 22:50
autor: aga_piet
To ja proponuję bez bluzki to:
Re: Czego aktualnie słuchasz
: 3 wrz 2014, o 22:01
autor: be-good
Przyjęcie tego posta zajmie dłuższą chwilę...
Czasami coś tu piszę - pozwalam też sobie coś tu puścić:
W studni przepadających postów o inicjałach eFBe podałem wczoraj popową piosenkę, gdzie na wiEśle pogrywa Michał Staropolski, na wokalu człowiek z mniejszości, ale i tak mi się całokształt bardzo podoba.
[BBvideo 425,350][/BBvideo]
M. Oldfield grał już (kiedy waliłem (jeszcze ) w pieluchy) takie piękne utwory jak ten narastający z rurowymi dzwonami:
[BBvideo 425,350][/BBvideo]
No i kolejny raz zaznaczam Forumowiczom :
[BBvideo 425,350][/BBvideo]
Re: Czego aktualnie słuchasz
: 6 wrz 2014, o 23:35
autor: LukaszB
bardzo nie lubię zespołu (bo żona słucha ) ale ten kawałek jest naprawdę megafajny Folk i mitologia słowiańska