Strona 80 z 120

Re: Czego aktualnie słuchasz

: 10 sie 2014, o 02:34
autor: Jadzia
LukaszB pisze:Tak pod weekend 8-)
No i jakże tczewski klimat 8-) :P

Re: Czego aktualnie słuchasz

: 10 sie 2014, o 02:42
autor: be-good
Nie to Dzieło Disco z Pola oglądaliśmy :nono2 :)

Idę spać po eNeRDowsku...

[BBvideo 425,350][/BBvideo]

... i po ludzku...

[BBvideo 425,350][/BBvideo]

Obrazek

Re: Czego aktualnie słuchasz

: 15 sie 2014, o 00:17
autor: be-good
Od lat ryje mi banię. Ten хуй Putin niestety mi przypomniał :(


http://w214.wrzuta.pl/audio/3XV0nBCmhAQ ... ipbuilding

Re: Czego aktualnie słuchasz

: 15 sie 2014, o 10:41
autor: Inez
Perfect nadal w formie.... trochę nostalgicznie

Re: Czego aktualnie słuchasz

: 22 sie 2014, o 21:43
autor: niespokojna66
Kiedyś dyskoteki w tczewskim "Atrium" albo "Skorpionie" były oblegane a dostać się tam to było coś ;) Tańce przy piosenkach "Modern Talking",w białych bluzkach obowiązkowo ;)
Przeróbka

Re: Czego aktualnie słuchasz

: 22 sie 2014, o 22:50
autor: aga_piet
To ja proponuję bez bluzki to: :ok


Re: Czego aktualnie słuchasz

: 3 wrz 2014, o 22:01
autor: be-good
Przyjęcie tego posta zajmie dłuższą chwilę...

Czasami coś tu piszę - pozwalam też sobie coś tu puścić:

W studni przepadających postów o inicjałach eFBe podałem wczoraj popową piosenkę, gdzie na wiEśle pogrywa Michał Staropolski, na wokalu człowiek z mniejszości, ale i tak mi się całokształt bardzo podoba.

[BBvideo 425,350][/BBvideo]


M. Oldfield grał już (kiedy waliłem (jeszcze :twiddle ) w pieluchy) takie piękne utwory jak ten narastający z rurowymi dzwonami:

[BBvideo 425,350][/BBvideo]

No i kolejny raz zaznaczam Forumowiczom :nono2:

[BBvideo 425,350][/BBvideo]

Re: Czego aktualnie słuchasz

: 6 wrz 2014, o 23:35
autor: LukaszB
bardzo nie lubię zespołu (bo żona słucha :lol: ) ale ten kawałek jest naprawdę megafajny :ok Folk i mitologia słowiańska :)

Re: Czego aktualnie słuchasz

: 13 wrz 2014, o 09:12
autor: LukaszB
Nasza odpowiedź na eminema robi wrażenie :ok

Re: Czego aktualnie słuchasz

: 16 wrz 2014, o 11:54
autor: riot
@aga_piet z dedykacjOM ;)