Strona 86 z 120

Re: Czego aktualnie słuchasz

: 13 gru 2014, o 19:42
autor: Jadzia
Oj, skoro Nemo, to musi być to:


"Przeklęta, szalona..." :lol:

Re: Czego aktualnie słuchasz

: 13 gru 2014, o 21:40
autor: aga_piet
A mnie ostatnio zauroczył ten kawałek. Uwielbiam jak Fisz TAK śpiewa :ok


Re: Czego aktualnie słuchasz

: 13 gru 2014, o 23:08
autor: Jadzia
A ja jakieś doły łapię. Nie wiem łaj :facepalm

Re: Czego aktualnie słuchasz

: 13 gru 2014, o 23:28
autor: aga_piet
Może PMS? :naughty
Mnie się to jakoś kojarzy...


Re: Czego aktualnie słuchasz

: 13 gru 2014, o 23:40
autor: Jadzia
aga_piet pisze:Może PMS? :naughty
Mnie się to jakoś kojarzy...
PMS - któż to wie :facepalm
Bossskie, jak to Faithless... :boss

Re: Czego aktualnie słuchasz

: 13 gru 2014, o 23:58
autor: aga_piet
Niby tak, ale to "I Want More" jest inne niż wszystkie ;)

Re: Czego aktualnie słuchasz

: 14 gru 2014, o 00:23
autor: Jadzia
aga_piet pisze:Niby tak, ale to "I Want More" jest inne niż wszystkie ;)
Stanowczo :ok

Re: Czego aktualnie słuchasz

: 14 gru 2014, o 16:49
autor: LukaszB
Żebym to ja musiał pamiętać o takich sprawach 8-)

Re: Czego aktualnie słuchasz

: 14 gru 2014, o 17:52
autor: Ciotka Idalia
Jeśli chodzi o Faithless, to uwielbiam tą przeróbkę:
[BBvideo 425,350][/BBvideo]
:oo

Re: Czego aktualnie słuchasz

: 18 gru 2014, o 12:05
autor: Ciotka Idalia
Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia....
[BBvideo 425,350][/BBvideo]